O nas

O nas

O naszym kempingu

2023 Sezon: Otwarty Kwiecień 1 – Październik 30, 2023

Kemping znajduję się w zachodniej części Międzyzdrojów. Jadąc drogą krajową E65 bez problemu znajdziesz się na zacisznej ulicy Polnej, gdzie powitamy Cię w naszym ośrodku!

Nasz ośrodek ma powierzchnie 5 hektarów, więc na pewno znajdzie się miejsce dla każdego. Cały ośrodek dozorowany jest całodobowo, nie musisz martwić się o swój dobytek, kiedy przebywasz poza kempingiem. Dodatkowo umożliwiamy przechowywanie na recepcji wartościowych rzeczy.

Obiekt dzieli 6 minut drogi spacerem od centrum miasta. W okolicy znajdują się: warsztat samochodowy, wulkanizacyjny, pralnia chemiczna i stacja benzynowa. Zadbaliśmy o to, aby nasz ośrodek był położony w bardzo przystępnej i dogodnej lokalizacji. 

Odtwórz wideo

Główne zasady

mapaa
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+

Mapa Forest Camp Międzydroje

Opis kempingu

Lokalizacja

Forest Camp Międzyzdroje znajduje się w zachodniej części Międzyzdrojów. Jadąc drogą krajową E65 bez problemu znajdziesz się na zacisznej ulicy Polnej, gdzie powitamy Cię w naszym ośrodku! Pamiętaj, że kiedy już się zameldujesz i odetchniesz po podróży — od plaży dzieli Cię tylko 600 metrów! Jeśli okaże się, że zapomniałeś kremu do opalania, nic straconego, bo spacer do centrum miasta zajmie Ci około 6 minut. W okolicy znajduje się też warsztat samochodowy, wulkanizacyjny, pralnia chemiczna i stacja benzynowa. Zadbaliśmy o to, żeby nasz ośrodek był położony w bardzo przystępnej i dogodnej lokalizacji.

Okolica

Szukasz słońca, rozrywki, wieczornego kontaktu z sąsiadami po udanym dniu? Na terenie naszego ośrodka bez problemu pomożemy Ci znaleźć miejsce, w którym możesz spędzić czas w towarzystwie ludzi. Przyjeżdżasz do nas odpocząć, wyciszyć się? Możesz być pewny tego, że zagwarantujemy Ci spokojną, odosobnioną przestrzeń, w której będziesz mógł relaksować się w otoczeniu zieleni, która otacza camping. W wolnym czasie zachęcamy do gry w siatkówkę plażową, ponieważ szkoda jest nie skorzystać z naszego boiska.

Powierzchnia

Nasz ośrodek ma powierzchnie 5 hektarów więc na pewno znajdzię się miejsce dla każdego. Cały masz ośrodek jest dozorowany całodobowo, więc nie martw się o swój dobytek, kiedy wychodzisz. Poza tym, w recepcji zawsze udostępniamy możliwość przechowania rzeczy. U nas nic nie zginie

Historia

Nasz Camping w Międzyzdrojach funkcjonuje od lat 70. Przez ten długi czas zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu niczego Państwu u nas nie zabraknie. Przede wszystkim na naszym campingu jest mnóstwo miejsca. Jego powierzchnia to ponad 3 hektary. Dodatkowo podzielony jest one na strefy, które mają za zadanie umożliwić spokojny wypoczynek wszystkim gościom. Mamy zatem strefę dla przyczep kempingowych oraz kamperów, strefę rodzinną oraz strefę młodzieżową usytuowaną w lesie, w oddaleniu. Dzięki takiemu podziałowi, każdy może bawić się odpoczywać, w taki sposób na jaki ma ochotę, jednocześnie nie przeszkadzając innym.

Infrastruktura

Nasz camping to również doskonała infrastruktura. Udostępniamy Państwu cztery sanitariaty z toaletami, umywalkami oraz kabinami prysznicowymi, w których zawsze jest ciepła woda (co nie zawsze jest taką oczywistością). Ponadto na naszym campingu znajdują się stanowiska kuchenne, a w recepcji znajdują się czajniki z wrzątkiem oraz lodówki, w których można przechowywać pokarm. Jeżeli chodzi o infrastrukturę, szczególnie istotna jest ona jest dla właścicieli kamperów lub przyczep kempingowych. Przede wszystkim na naszym campingu mają Państwo miejsce, gdzie można zatankować wodę pitną, wyczyścić toaletę turystyczną i wylać ścieki. Na całej powierzchni znajdują się podłączenia do prądu 12 amper.

Cechy szczególne naszego kempingu

Toalety & Prysznice

Na terenie ośrodka zapewniliśmy Państwu 2 w pełni wyposażone sanitariaty z toaletą i kabinami prysznicowymi.

Recepcja

W recepcji znajdziesz czajnik. Oczywiście udostępniamy tez prąd, telefon naładujesz u nas bezpłatnie.

Darmowe Wi-Fi

Dla naszych klientów udostępniamy nielimitowany, darmowy dostęp do internetu poprzez technologie wifi.

CAMPER SERVICE

Zatankuj wodę pitną, wyczyść toaletę turystyczną i wylej szarą wodę! Na całym terenie ośrodka zapewniliśmy dostęp do prądu (12 Amperów).

Pralnia

Każdy z gości ma możliwość skorzystania z pralni.

Boisko do siatkówki

Wakacyjny wypoczynek wraz z aktywnością fizyczną... żaden problem! Piaszczyste boisko do piłki siatkowej otwarte jest całodobowo.

Przejdź do paska narzędzi